Le Specs
Le Specs Tragic Magic aurinkolasit - dark olive
Le Specs Tragic Magic aurinkolasit - dark olive
Noudon saatavuutta ei voitu ladata
Huolettomasta hengestään ja vaivattomasta tyylistään huokuva TRAGIC MAGIC on kesän ehdoton aviator-aurinkolasimalli. Tämä 1970-luvun inspiroima siluetti tarjoaa hieman ylisuuren istuvuuden ja imartelevat unisex-mittasuhteet. Viimeistelyn kruunaavat hienovaraiset pyramidiniittiyksityiskohdat molemmissa sangoissa.
- Tumman oliivinvihreä kehys ja kanelinsävyiset linssit
- Kevyt, kestävä ja iskunkestävä polykarbonaattikehys
- Varustettu särkymättömillä ja naarmuuntumista kestävillä polykarbonaattilinsseillä
- Unisex-malli
Kehyksen leveys: 141 mm
Kehyksen korkeus: 53,8 mm
Linssin leveys: 56 mm
Bridge: 14 mm
Sangan pituus: 145 mm
Le Specs Tragic Magic aurinkolasit - dark olive
Unisex pilottilasit
Toimitusajat ja -hinnat
Toimitusajat ja -hinnat
Meidän verkkokauppaosasto tunnetaan tuulennopeista toimituksistaan! Käsittelemme tilauksia arkipäivisin ja ennen klo 12 saapuneet tilaukset lähtevät aina saman päivän kuljetukseen. Kuljetusaika on normaalisti 1 - 3 arkipäivää.
Tarjoamme edulliset postikulut hintaan 3,90€. Yli 100€ tilauksissa postikulut menevät meidän piikkiin!
Voit valita myös veloituksettoman noudon myymälästämme, joka sijaitsee Kuninkaankadulla Tampereen keskustassa.
Lowest price in 30 days: 70,00€

Lisää aurinkolaseja
-
CHIMI 04.2 Medium aurinkolasit - black
Normaalihinta 160,00€NormaalihintaYksikköhinta / kohtiAlehinta 160,00€ -
CHIMI 05.2 aurinkolasit - brown
Normaalihinta 160,00€NormaalihintaYksikköhinta / kohtiAlehinta 160,00€ -
CHIMI Uma Medium - Cloudy Tortoise
Normaalihinta 230,00€NormaalihintaYksikköhinta / kohtiAlehinta 230,00€ -
Le Specs Velodrome aurinkolasit - cocoa
Normaalihinta 70,00€NormaalihintaYksikköhinta / kohtiAlehinta 70,00€ -
Le Specs Tragic Magic aurinkolasit - dark olive
Normaalihinta 70,00€NormaalihintaYksikköhinta / kohtiAlehinta 70,00€ -
Le Specs Duskfall aurinkolasit - pearl chocolate
Normaalihinta 75,00€NormaalihintaYksikköhinta / kohtiAlehinta 75,00€ -
Le Specs Don't Cha aurinkolasit - black
Normaalihinta 75,00€NormaalihintaYksikköhinta / kohtiAlehinta 75,00€ -
Le Specs Don't Cha aurinkolasit - tortoise
Normaalihinta 75,00€NormaalihintaYksikköhinta / kohtiAlehinta 75,00€ -
LoppuunmyytyLe Specs Bandwagon aurinkolasit - black tortoise
Normaalihinta 75,00€NormaalihintaYksikköhinta / kohtiAlehinta 75,00€Loppuunmyyty -
LoppuunmyytyLe Specs Poseidon Deux - silver
Normaalihinta 80,00€NormaalihintaYksikköhinta / kohtiAlehinta 80,00€Loppuunmyyty -
Le Specs Honey Pot - nude
Normaalihinta 65,00€NormaalihintaYksikköhinta / kohtiAlehinta 65,00€ -
Le Specs Treasure - gold / smoke grey lens
Normaalihinta 85,00€NormaalihintaYksikköhinta / kohtiAlehinta 85,00€











